اخبار

فراخوان دوم مناقصه عمومی یک مرحله‌ای «واگذاری فعالیت‌های پشتیبانی و خدماتی پارک فناوری پردیس» منتشر شد. متقاضیان تا 27 شهریور ماه برای دریافت اسناد مناقصه و تا 6 مهر ماه برای ارسال طرح‌های پیشنهادی خود فرصت دارند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، فراخوان دوم مناقصه عمومی یک مرحله‌ای «واگذاری فعالیت‌های پشتیبانی و خدماتی پارک فناوری پردیس» در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) منتشر شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مناقصه لازم است تا ساعت 17:00 روز پنج‌شنبه 27 شهریور ماه به سامانه مذکور مراجعه، اسناد مناقصه را دریافت کرده و پیشنهاد خود را تا ساعت 17:00 روز یک‌شنبه 6 مهر ماه در سایت ارائه کنند. زمان بازگشایی پاکت‌ها روز دوشنبه 7 مهر ماه، ساعت 9 صبح خواهد بود. تمامی مراحل از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرسhttp://setadiran.ir انجام خواهد شد. در صورت عدم عضویت در سامانه تدارکات الکترونیک دولت، متقاضیان باید مراحل عضویت در این سامانه را طی کرده و برای شرکت در مناقصه گواهی امضای الکترونیکی خود را دریافت کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ 76250250 داخلی‌های 2536 (اداره امور رفاه و کارگزینی) و 2524 (اداره امور مالی) تماس گرفته و متن فراخوان را از فایل پیوست دریافت کنند.


  • بازدیدکنندگان: 60
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ