اخبار
09-13-1396
یکی از اهداف برگزاری نشست سرمایه گذاری فناوری گروه دی-هشت در تهران به ثمرنشست؛

در نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت که به همت مرکز فن¬بازار ملی ایران به عنوان دبیرخانه شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت (D-8 TTEN) در پارک فناوری پردیس برگزار شد، 2 تفاهم نامه بین صندوق سرمایه گذاری جسورانه شناسا با ترکیه و مالزی و یک قرارداد 4 جانبه سرمایه گذاری به میزان 22 میلیارد دلار منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اولین تفاهم¬نامه¬ بین شرکت شناسا و رییس انجمن جهانی فرشتگان کسب و کار (WBAF) از ترکیه و دومین تفاهم نامه نیز بین شرکت شناسا با یک صندوق VC مالزیایی به نام KMP بود که هر دو در روز اول نشست به امضا رسیدند. توسعه برنامه های بین المللی، جذب منابع خارجی، انتقال فناوری و حضور در بازارهای جهانی از جمله محورهای یادشده در این تفاهم-نامه ها بودند.

همچنین یک قرارداد 4 جانبه سرمایه¬گذاری بین شرکت سرآواپارس، صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران، زورق و علی¬بابا (2 استارتاپ ایرانی حوزه گردشگری) به ارزش 22 میلیون دلار در انتهای پنل دوم نشست منعقد شد که طی آن توافق شد این 2 برند گردشگری فعال در کشور، با مشارکت یکدیگر و تحت هولدینگی به نام توشا به فعالیت خود ادامه دهند.

در طی برگزاری این نشست 2 روزه، چندین اتاق مذاکره نیز برای شرکت¬ها و صندوق¬های سرمایه گذاری حاضر در نشست فراهم شده بود که 25 جلسه B2B بین آنها برگزار شد.

اولین نشست سرمایه گذاری فناوری دی-هشت با عنوان TIM 2017 به همت دبیرخانه D-8 TTEN و با هدف آشنایی و شبکه سازی صندوق های سرمایه گذاری جسورانه این کشورها طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 13 و 14 آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

  • بازدیدکنندگان: 767
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ