اخبار
07-12-1396
همکاری پارک فناوری پردیس و پارک نوآوری مسقط؛

سند اجرایی همکاری‌ پارک فناوری پردیس و پارک نوآوری مسقط طی سفر نمایندگان بلند پایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس به امضاء طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این سند همکاری در حضور «علی‌مرتضی بیرنگ» قائم مقام در امور بین‌الملل و رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوریِ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و «دکتر هلال الهنایی» دبیرکل شورای تحقیقات عمان توسط امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و «دکتر خابوری» مدیر پارک نوآوری مسقط ضمن بازدید از پارک جدیدالتأسیس نوآوری مسقط به امضاء رسید.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با اعلام این خبر افزود: با امضای این سند همکاری و در راستای کمک به توسعه نوآوری در پارک مسقط، پارک فناوری پردیس دفتر نمایندگی خود را در پارک نوآوری مسقط تأسیس خواهد کرد.

خالقیان ادامه داد: تبادل متخصصین و فناوری، سرمایه‌گذاری، ارائه سرویس‌های مشاوره فنی و غیرفنی، متناظریابی پروژه‌های خاص مشترک و پیاده سازی آنها و همچنین کمک به شروع کسب و کارهای جدید توسط پارک فناوری پردیس از دیگر موارد همکاری این دو پارک کشورهای ایران و عمان خواهد بود.

خالقیان در پایان اضافه کرد: این بازدید و امضای سند همکاری پس از دیدارهای دبيركل شوراي پژوهش‌هاي عمان و سپس هیاتی متشکل از معاون دبيركل ارتباطات شوراي تحقيقاتي عمان، رئیس پارك نوآوري مسقط عمان، مدیرعامل صندوق فناوري عمان و نمایندگان دانشگاه سلطان قابوس از پارک فناوري پرديس و شرکت های آن صورت گرفته است.
  • بازدیدکنندگان: 914
  • (رتبه بندی جاری 4.2/5 ستاره ها) مجموع آرا: 9
  • 10 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ