اخبار
11-19-1394
رييس پارك فناوري پرديس در حاشيه بازديد نخست وزير يونان اعلام كرد؛

مهدی صفاري‌نیا در حاشیه بازدید نخست وزیر یونان از پارک فناوري پردیس اظهار داشت: ظرفیت‌های علمی و فناوري ایران برای این هیأت بیش از 100 نفره حوزه‌های آی.تی، نانو و بیو تشریح شد و بازدیدی هم از نمایشگاه محصولات فناورانه کشور صورت گرفت.

صفاري‌نیا ادامه داد: این هیأت بازدیدی هم از دو شرکت فعال در حوزه فن‌آوری آی.تی و نانوفناوری داشتند که زمینه‌های همکاری شرکت‌های ایرانی با طرف‌های یونانی مورد بررسی قرار گرفت.

رييس پارک فناوري پردیس در خصوص امضای تفاهم‌نامه در این بازدید گفت: تاکنون قراردادی به امضا نرسیده است؛ اما تعدادی از شرکت‌های یونانی در حال مذاکره با شرکت‌های ایرانی هستند که امیدواریم سندهای همکاری آن‌ها در آینده‌ای نزدیک به امضا برسد.

وی افزود: در پارک فناوري پردیس، بیش از 280 شرکت فناور و دانش‌بنیان مشغول فعالیت هستند و این پارک در 60 هکتار توسعه پیدا کرده است؛ همچنین نزدیک به 3 هزار نفر در این شرکت‌ها فعالیت می‌‌کنند.

صفاري‌نیا در خصوص افق توسعه پارک فناوري پردیس اظهار کرد: با توجه به موقعیت‌های موجود برای توسعه فضای این پارک، افق توسعه را تا هزار هکتار پیش‌بینی کردیم که مرحله به مرحله در حال توسعه هستیم تا اين پارك به‌عنوان بزرگ‌ترین منطقه فناوري غرب آسیا فعالیت خود را ادامه دهد.

  • بازدیدکنندگان: 1259
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ