اخبار
12-17-1394
در نشست دبیران ستادهای توسعه فناوری مطرح شد؛

در نشست دبیران ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری رییس جمهوري، بر استفاده از ظرفیت نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (اینوتکس) برای تبادل فناوری با شرکت‌های فناور خارجی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این نشست که به ریاست دکتر ستاری، معاون علمي و فناوري رييس‌جمهور برگزار شد، مهندس حميدرضا امیری‌نیا به عنوان رییس اینوتکس، به تشریح اقدامات و دستاوردهای ادوار قبلی این نمایشگاه و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای دوره آتی آن پرداخت.

امیری‌نیا با اشاره به حضور شركتهاي فناور از 15 كشور جهان در دوره قبلي و برگزاري نشست شبكه‌سازي نوآوري با حضور اساتيد داخلي و خارجي، از ستادهاي توسعه فناوري براي حضور در اين برنامه و استفاده از آن در جهت تسهيل تبادل فناوري و شناسايي ظرفيت‌هاي فناوري ساير كشورها دعوت نمود.

مهندس مهدي صفاري‌نيا، رييس پارك فناوري پرديس نيز در اين نشست با اشاره به نقش موثر ستادهاي توسعه فناوري براي بهره‌برداري از ظرفيت اين نمايشگاه، به برخي برنامه‌هاي جانبي نمايشگاه از جمله «سيليكون ايران» و «كارگاه آموزشي بين‌المللي تجاري‌سازي» اشاره و همكاري ستادهاي توسعه فناوري براي برگزاري هرچه پربارتر اين رويدادها و استفاده حداكثري از آنها را خواستار شد.

در اين نشست، دبيران ستادهاي توسعه فناوري نيز ضمن تشكر از فرصت فراهم شده، بر لزوم شناسايي مخاطبان و مشتري‌هاي فناوري‌هاي عرضه شده در نمايشگاه تاكيد و آمادگي خود را براي همكاري در اين زمينه اعلام نمودند.

شايان ذكر است پنجمين دوره نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري (اينوتكس) ‌توسط پارك فناوري پرديس طي روزهاي دوم تا پنجم خردادماه 1395 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.

  • بازدیدکنندگان: 1238
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ