اخبار
08-25-1399
پارک فناوری پردیس در ادامه دوره‌های آموزشی آنلاین خود برگزار می‌کند

اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس، دوره آموزشی «آشنایی با قانون مالیات بر ارزش افزوده و تهیه صورت معاملات فصلی» را برگزار می‌کند. این دوره در 4 جلسه 2 ساعته از 3 تا 18 آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» به عنوان کارگزار، دوره آموزشی آنلاین «آشنایی با ابزارهای پیشرفته نرم‌افزار اکسل» را، برگزار می‌کند. این دوره در روزهای 3، 4، 17 و 18 آذر ماه از ساعت 14 الی 16 برگزار می‌شود.

«تشریح مفاهيم ارزش افزوده و موارد مرتبط با آن»، «مأخذ محاسبه و شیوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده»، «تشریح معافیت‌ها و جرایم مالیات بر ارزش افزوده»، «آموزش عملی تهیه و ارسال اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزود»، «نحوه ارسال صورت معاملات فصلی و تکنیک‌های مرتبط با آن»، «آموزش عملی تهیه و ارسال فهرست معاملات فصلی»، «موارد عدم شمول و جرایم مرتبط با معاملات فصلی» و «مروری بر آیین‌نامه اجرایی تبصره ۵ ماده ۱۶۹ مکرر» از محورهای آموزشی این دوره هستند. «حجت ملکی»، مدرس و مشاور مالی و مالیاتی، تدریس این دوره را برعهده دارد.

هزینه ثبت‌نام در این کارگاه برای متقاضیان آزاد، 300 هزار تومان تعیین شده است. شرکت‌های دانش‌بنیان برای شرکت در این دوره آموزشی از تخفیف حمایتی 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی بهره‌مند می‌شوند. گروه مذکور می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند. سایر متقاضیان شرکت در این دوره که از تخفیف‌های حمایتی پارک فناوری پردیس بهره‌مند خواهند شد، می‌توانند از طریق آدرس https://evand.com/events/arz99 برای ثبت‌نام اقدام کنند.

متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است مهلت و ظرفیت ثبت‌نام محدود است.

  • بازدیدکنندگان: 45
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ