بازاریابی و صادرات

آخرین اخبار

08-07-1399
توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس
08-05-1399
مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس خبر داد:

نمايشگاه دائمي محصولات فناوری پیشرفته

معرفي پتانسيل‌هاي فناوري كشور به عنوان يكي از پيش‌نيازهاي اساسي حضور اين صنايع و محصولات در بازارهاي ملي و بين‌المللي است. يكي از اقدامات مهم در اين زمينه ايجاد نمايشگاه فناوريهاي پيشرفته كشور مي‌باشد. پارك فناوري پرديس با همراهي شركتهاي عضو پارك اقدام به ایجاد چنین نمایشگاهی نموده است. در اين نمايشگاه محصولات شركتهاي عضو پارك و برخي ديگر از شركت‌هاي فناور كشور در حوزه‌هاي فناوري پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی )، نانو فناوري، نرم افزار و الكترونيك، مکانیک و مخابرات به نمايش در آمده است.
هدف ایجاد این نمایشگاه به‌ نمایش گذاشتن نتایج فعالیتهای حوزه فناوری پیشرفته کشور می باشد که به همت متخصصان، محققان و صنعتگران کشورمان ایجاد شده است.
این نمایشگاه با 2 هدف معرفی شرکتها و دستاوردهای آنها و دیگری ایجاد فضای مناسب برای توسعه ارتباط موثر ایجاد شده است.
حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد فضای مناسب برای توسعه هم افزایی میان شرکتها، توسعه صادرات و .... از دیگر مزیتهای این نمایشگاه می باشد.
مزیت های نمایشگاه محصولات پیشرفته کشور سبب شده تا میزبان بازدیدکنندگان بسیاری از داخل و خارج کشور باشد و شاهد توسعه و گسترش همکاریهای شرکتهای عضو بوده است.
پارک فناوری پردیس با اختصاص فضایی به وسعت 1000 مترمربع به دو بخش موزه علوم و محصولات پیشرفته کشور علاقمندان را چه برای فرهنگ سازی علم و فناوری و چه برای متخصصان و تولیدکنندگان محصولات پیشرفته دعوت می کند.
اکنون توانستیم با تغییرات ایجاد شده در نمایشگاه فرصت را برای دیگر شرکتها فراهم آوردیم تا با در اختیار گرفتن بخشی از این نمایشگاه برای نمایش محصولات خود از این فرصت استفاده کنند.
نمایشگاه محصولات فناوری پیشرفته کشور با ایجاد فرصت معرفی و عرضه محصولات پیشرفته زمینه ساز توسعه ارتباطات میان عرضه کنندگان و متقاضیان خواهد شد.