شما اینجا هستید.: خانهعضویتشرایط عضویتانواع عضویت

شرایط عضویت

آخرین اخبار

10-27-1399
مجتبی جباری‌پور مدیرکل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس خبر داد:
10-24-1399
«حمید خردنیا» مشاور رئیس و قائم مقام معاون فنی و مهندسی پارک خبر داد:

انواع عضويتشركتهاي دانش‌بنيان و واحدهای فناور می‌توانند درخواست های عضویت خود در پارک فناوری پردیس را در قالب ۴ شکل زير ارسال نمایند:

1) عضويت در بخش اراضی:
عضويت در بخش اراضي، خود به 2 بخش تقسيم مي­ شود:

  • واگذاري زمين:
در اين حالت، به شركت دانش بنيان واجد شرايط، قطعه زميني واگذار مي­شود تا ضمن طراحي ساختمان، نسبت به احداث و بهره برداري از آن و استقرار در پارك اقدام نمايد.
شركتهاي فناور و دانش‌بنيانيكه سابقه نسبتاً طولاني فعاليت اقتصادي در حوزه تكنولوژيهاي برتر داشته و داراي آزمايشگاهها و كارگاههاي تخصصي و كادر تخصصي مناسب بوده و امكان توسعه فعاليت و اشتغال را تا ميزان خوبي دارا مي‌باشند، واجد شرايط عمومي اين بخش شناخته مي­شوند.
متراژ اراضي قابل واگذاري، حداقل 500 و حداكثر 5000 متر مربع مي­باشد.

  • واگذاري آپارتمان­هاي مستقل تفكيكي:
با توجه به نياز برخي از متقاضيان به واحدهاي تكميل شده و آماده به فروش، با مشاركت بخش خصوصي، تعدادي آپارتمان مستقل آماده به فروش ايجاد شده و قابل واگذاري مي­باشد.
شركتهايدانش‌بنياني كه علاوه بر توان فني و تكنولوژيك و بهره­مندي از كادر تخصصي مناسب، توان مالي خريد يك واحد مستقلرا دارا باشند، واجد شرايط عمومي اين بخش شناخته مي­شوند.
متراژ قابل واگذاری در این بخش 180 و 200 مترمربع فضای مفید می باشد.

2) عضويت در بخش استیجاری (مرکز فناوری سراج):
شركتهاي دانش‌بنيانيكه فعاليت اقتصادي را شروع نموده اما حجم فعاليت و توان مالي محدود داشته و نيازي به ساختمان يا آپارتمان مستقل نداشته باشندو امكانپرداخت هزينه اجاره را دارا هستند، می توانند در این مركز مستقر شوند.
فضاهاي استيجاري پارك، شامل ساختمان دولتي (مركز فناوري سراج) و يا بخشي از فضاي شركتهاي بخش اراضي است.
در ساختمان مركز فناوري سراج، متراژ واحدها در این مرکز بین 50 تا 120 مترمربع، مدت استقرار حداکثر 3 سال و سرانه نفرات به ازای هر 10 مترمربع یک نفر می باشد.

3) عضويت در مركز رشد:
فارغ‌التحصيلان و كارآفريناني كه دارای ایده فناورانه مشخص هستند واز سرمايه و تجربه كم در زمينه فعاليتهاي اقتصادي برخوردارند و نياز به پشتيباني و حمايت دارند، می توانند در این مرکز مستقر شوند.
براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به صفحه ثبت‌ نام يا سايت اينترنتي مركز رشد فناوري نخبگان (وابسته به پارك فناوري پرديس) تحت آدرس www.techelite.ir‌ مراجعه شود.
لازم به ذكر است كه عضويت در پارك فناري پرديس به صورت اقماري و مجازي نبوده و همه اعضا مي­بايست در پارك مستقر شوند.